ROLETY ZEWNĘTRZNE

 

Rolety zewnętrzne natynkowe są najczęściej wybieranym rozwiązaniem spośród oferowanych systemów w zabudowie jednorodzinnej i wielorodzinnej. Rolety można montować w istniejących budynkach lub w trakcie realizacji. Ich zaletą jest ochrona pomieszczeń przed nadmiernym światłem lub ciepłem w upalne dni, a zimą chronią przed utratą ciepła. W systemie natynkowym istnieją dwa sposoby montowania rolet: 

  • rolety montowane na elewacje
  • rolety montowane we wnęce

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje skrzynek:

  • skrzynka Rondo
  • skrzynka aluminiowa gięta pod kątem 45 stopni

Istnieje kilka sposobów sterowania mechanizmem rolet

  • roleta sterowana ręcznie za pomocą zwijacza linki, taśmy lub korby
  • roleta sterowana automatycznie przy użyciu włącznika, pilota, smartfona lub tabletu

Rolety zewnętrzne podtynkowe INTEGRO to rozwiązanie dedykowane nowo powstającym budynkom. Największą zaletą tego produktu jest sposób ich montażu. Skrzynki rolet INTEGRO umieszczane są w nadprożach w grubości muru, dzięki temu są ukryte pod elewacją i stają się niewidoczne. Omawiany system pozwala na wkomponowanie rolet w elewację budynku, stanowiącego integralną część. Rolety zewnętrzne podtynkowe dzięki swojej konstrukcji posiadają dobrą izolację termiczną i akustyczną w rejonie skrzynki rolety i nie naruszają bilansu energetycznego budynku. Ponadto łatwy dostęp do klapy rewizyjnej pozwala na bezproblemową konserwację i serwis rolet w przyszłości. W naszej ofercie posiadamy zróżnicowaną kolorystykę rolet, tak aby idealnie dopasować kolor do planowanej lub istniejącej budowy. 

Rolety nadstawne VEGAS REVO to nowoczesny system rolet umożliwiający kotwienie profilu górnego skrzynki do nadproża na całej szerokości rolety. Dzięki temu zespół roleta-okno" zostaje stabilnie osadzony w otworze architektonicznym. Dodatkowo w odróżnieniu od pozostałych systemów, wyróżnia się unikatowym rozwiązaniem dzielonych nawojów moskitier, co pozwala na tworzenie dowolnej ilości niezależnych nawojów siatek w jednej skrzynce i przy zastosowaniu jednej kurtyny pancerza. W systemie REVO VEGAS można wybrać sposób montażu rolety na oknie za pomocą specjalnych adapterów aluminiowych lub za pośrednictwem uniwersalnego profilu adaptacyjnego z PVC. Zamontowana klapa rewizyjna pozwala na swobodny dostęp do wnętrza skrzynki w przypadku konieczności przeprowadzenia prac konserwacyjnych lub serwisowych.

Rolety zewnętrzne Chodzież

Rolety zewnętrzne Margonin