Automatyka bram

Zależy Ci na najwyższym bezpieczeństwie i komforcie użytkowania bramy wjazdowej lub garażowej? Doskonałym rozwiązaniem będzie nowoczesna automatyka bram. Sterowany zdalnie napęd pozwoli Ci błyskawicznie wjechać lub wyjechać z posesji bądź garażu, bez konieczności wychodzenia z samochodu i manualnego otwierania ciężkich skrzydeł.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór starannie dobranych napędów do bram garażowych, skrzydłowych i przesuwnych oraz rolet zewnętrznych. Są to siłowniki i akcesoria pochodzące od renomowanych producentów, co gwarantuje niezawodne działanie przez wiele lat. Polecamy także kompleksowe wsparcie naszych doświadczonych doradców, usługi montażowe oraz serwis napędów. Chodzież, Czarnków, Gołańcz, Margonin, Piła, Szamocin i Wałcz – to właśnie te miejscowości obejmujemy zakresem działania naszej firmy!

Automatyka bram Chodzież – poznaj naszą ofertę

Z branżą jesteśmy związani już od 1992 roku. W ofercie posiadamy szeroki wybór bram wjazdowych (w tym także przemysłowych) i garażowych. To pozwoliło nam poznać specyfikę poszczególnych konstrukcji i dobrać do nich najlepsze napędy.

Automatyka do bram to kompleksowe zestawy potrzebne do zainstalowania napędu elektrycznego. Standardowy zestaw składa się z:

 • centrali siłującej – odpowiada za pracę całego systemu,
 • siłowników – odpowiadają za napęd,
 • fotokomórki lub listwy optycznej – zapobiegają zamknięciu się bramy w momencie przejazdu lub przejścia
  człowieka,
 • pilota – przeznaczony do zdalnej kontroli ruchu skrzydeł (jego praca opiera się na odpowiedniej częstotliwości radiowej),
 • lampki sygnalizacyjnej – informuje o ruchu bramy,
 • anteny – zwiększa zasięg działania pilota.

W naszej ofercie dostępna jest automatyka bram pochodząca z katalogów najlepszych producentów. Polecamy m.in. wyroby marki Nice, która jest światowym liderem w sektorze automatyki do domu. Napędy słynnego włoskiego producenta dostosowane są do bram o różnych rozmiarach oraz ciężarach, różnią się częstotliwościami pracy oraz innymi indywidualnymi parametrami. Pozwalają na błyskawiczne i bezpieczne otwieranie bramy, dlatego są tak chętnie montowane zarówno na posesjach prywatnych, jak i przemysłowych (z dużym natężeniem ruchu).

Polecamy kompleksowe zestawy automatyki do:

 • bram garażowych,
 • bram skrzydłowych,
 • bram przesuwnych,
 • rolet zewnętrznych.

Automatyka bram Chodzież

Interesuje Cię automatyka bram w Chodzieży? To właśnie tutaj nasza firma ma swoją główną siedzibę. Zapewnimy Ci doradztwo, kompleksowy montaż i serwis elektrycznego napędu bramy garażowej lub przemysłowej.

Automatyka bram Czarnków

Automatyka bram w Czarnkowie to usługa obejmująca dobór i montaż systemu pozwalającego na wygodne otwieranie i zamykanie bramy garażowej, wjazdowej lub przemysłowej.

Automatyka bram Gołańcz

Automatyka bram w Gołańczu to kolejna usługa montażowa i serwisowa obsługiwana przez naszą firmę. Realizujemy zlecenia w domach jednorodzinnych, na posesjach firmowych, terenach obiektów publicznych oraz w obiektach przemysłowych.

Automatyka bram Margonin

Chcesz zamontować bramę garażową z napędem elektrycznym? A może zależy Ci na podniesieniu komfortu użytkowania bramy wjazdowej prowadzącej do Twojej posesji? Automatyka bram w Margoninie obejmuje usługi kompleksowego przygotowania, montażu oraz wsparcia technicznego.

Automatyka bram Piła

Potrzebujesz niezawodnego systemu sterowania do bramy garażowej, przesuwnej lub skrzydłowej? Automatyka bram w Pile to usługa z katalogu ofertowego naszej firmy, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Nasz doświadczony pracownik pomoże Ci dobrać najlepszy system, a ekipa montażystów i serwisantów zadba o jego niezawodne działanie.

Automatyka bram Szamocin

Bramy garażowe i wjazdowe mogą zyskać zupełnie nowy wymiar komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, dzięki niezawodnym systemom zdalnego sterowania. Automatyka bram w Szamocinie stanowi usługę, którą obejmujemy nie tylko dostarczenie kompleksowego zestawu napędów i akcesoriów, ale także całościowe wykonanie systemu oraz wsparcie serwisowe.

Automatyka bram Wałcz

Strzegą bezpieczeństwa garażów oraz posesji prywatnych, osiedlowych, komercyjnych lub przemysłowych. Jednocześnie stanowią uzupełnienie architektury ogrodzeniowej. Bramy to element, który jest niezbędny do ochrony przez nieproszonymi gośćmi. Automatyka do bram w Wałczu – pod tą ofertą kryją się najnowsze zestawy siłowników oraz usługi montażu i serwisu wykonanych napędów.