Venus EVO

Markiza tarasowa w kasecie

Konstrukcja z kasetą

aluminiowa z łatwym montażem na belce ze stali ocynkowanej. Markiza zabezpieczona lakierem odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Śruby ze stali nierdzewnej i ocynkowanej. Wszystkie mechanizmy i osłony z aluminium bez zewnętrznych elementów plastikowych. Wysoka odporność wiatrowa dzięki zastosowaniu stopu aluminium takiego jak w skrzydłach samolotów.

Kaseta chroniąca poszycie przed zabrudzeniem. Po zwinięciu markizy tkanina zabezpieczona jest w aluminiowej kasecie, dzięki temu poszycie dłużej pozostaje czysta. Kaseta zajmuje niewiele miejsca ma zaledwie 13 cm – najmniejsza kaseta na rynku!

Rozwijana falbana – Vario Volant

Dzieła jak roleta z niezależna tkaniną, dyskretnie ukrytą w profilu czołowym. Falbana rozwija się do 130 cm. Doskonale sprawdza się jako osłona przed nisko zachodzącym słońcem. Napęd na korbę lub silnik elektryczny.

Ekskluzywne kolekcje tkanin

Wyjątkowe wzory z ekskluzywnej kolekcji Rhythm & Harmony oraz z impregnacją self-cleaning z kolekcji Orchestra MAX są sprowadzane na indywidualne zamówienie możliwy dłuższy czas oczekiwania.

 

Gwarancja

5 lat - na konstrukcję markizy 5 lat - na napędy elektryczne i systemy sterowania marki Somfy 10 lat - na tkaniny marki Dickson; 8 lat na tkaniny marki Para

Napęd elektryczny w cenie

Wbudowany napęd z przełącznikiem. Za dopłatą sterowanie pilotem; automatyka pogodowa; czujnik wiatrowy i funkcja NHK oraz inne warianty... (NHK: możliwość ręcznego zwijania w przypadku przerwy w dostawie energii)

Dowolny kolor konstrukcji w cenie

bez dopłaty. Dostępne wszystkie barwy palety RAL - K7. Dodatki (wsporniki itp.) lakierowane za 0 zł przy zamówieniu wraz z markizą. Korba i mechanizm przekładni w kolorach neutralnych.

Szerokość

od 220 do 1200 cm

Wysięg

150cm, 200cm, 250cm, 300cm, 350cm, 400 cm

Kąt nachylenia

od 4 do 40 stopni zalecany kąt 14 stopni

Montaż

do ściany, sufitu lub krokwi