Markiza tarasowa klasyczna

Konstrukcja klasyczna

aluminiowa z łatwym montażem na belce ze stali ocynkowanej. Markiza zabezpieczona lakierem odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Śruby ze stali nierdzewnej i ocynkowanej. Wszystkie mechanizmy i odsłony z aluminium bez zewnętrznych elementów plastikowych. Wysoka odporność wiatrowa dzięki zastosowaniu stopu aluminium takiego jak w skrzydłach samolotów.

Gwarancja

5 lat - na konstrukcję markizy
5 lat - na napędy elektryczne i systemy sterowania marki Somfy
10 lat - na tkaniny marki Dickson; 8 lat - na tkaniny marki Para

Napęd elektryczny w cenie

Wbudowany napęd z przełącznikiem. Za dopłatą sterowanie pilotem, automatyka pogodowa czujnik wiatrowy i funkcja NHK oraz inne warianty... (NHK: możliwość ręcznego zwijania w przypadku przerwy w dostawie energii)

Dowolny kolor konstrukcji w cenie

bezd dopaty. Dostępne wszystkie barwy podstawowej palety RAL- K7 Dodatki (daszek, wsporniki, itp) lakierowane za 0 zł przy zamówieniu wraz z markizą. Korba i mechanizm przekładni w kolorach neutralnych.

Szerokość

220 cm - 1200 cm

Wysięg

150cm, 200cm, 250cm, 300cm, 350cm, 400cm

Kąt nachylenia

od 4 do 40 stopni
zalecany kąt 14 stopni

Montaż

do ściany, sufitu lub krokwi

Opcje dodatkowe:

Daszek chroniący poszycie

 

chroni tkaninę przed zabrudzeniami. Aluminiowy daszek zaprojektowany specjalnie do markizy klasycznej osłania tkaninę markizy po zwinięciu. Dzięki niemu tkanina dłużej pozostaje czysta i jest bezpieczna podczas zimy.

Rozwijana falbana - Vario Volant

Dzieła jak roleta z niezależna tkaniną, dyskretnie ukrytą w profilu czołowym. Falbana rozwija się do 130 cm. Doskonale sprawdza się jako osłona przed nisko zachodzącym słońcem. Napęd na korbę lub silnik elektryczny.

Ekskluzywne kolekcje tkanin

Wyjątkowe wzory z ekskluzywnej kolekcji Rhythm & Harmony oraz z impregnacją self-cleaning z kolekcji Orchestra MAX są sprowadzane na indywidualne zamówienie możliwy dłuższy czas oczekiwania.