Moskitiery okienne

Moskitiery okienne

W okresie letnim, kiedy często wietrzymy pomieszczenia, jesteśmy narażeni na wizytę nieproszonych gości, jakimi są muchy, komary i inne owady. Skuteczną i bezpieczną formą ochrony przed nimi są moskitiery – siatki okienne.

Moskitierę tworzy ramka wykonana z profili aluminiowych lub pvc, na których rozciągnięta jest siatka. Wysoka jakość materiałów, z jakich wykonane są nasze siatki, zapewnia im trwałość na długie lata. Na uwagę zasługuje ich prosty i bezinwazyjny montaż i demontaż z profilu okiennego, co szczególnie ułatwia mycie siatki i możliwość samodzielnego ich zdjęcia na przykład na okres zimowy.

Rodzaje moskitier:

Moskitiery Okienne

Dlaczego nasze moskitiery są wyjątkowe?

Nasze moskitiery są wykonane z mocnych i trwałych materiałów, które zapewniają skuteczną ochronę przed owadami, pyłkami i nieczystościami. Oferujemy szeroki wybór produktów, które spełnią oczekiwania każdego klienta.

Nasze moskitiery są odporne na promieniowanie UV, deszcz i temperaturę, jednocześnie nie zmniejszając widoczności przez okno.

Oferujemy moskitiery na drzwi balkonowe, tarasowe oraz okienne, które idealnie wpasują się w każdą przestrzeń.

Dostępne są w standardowych kolorach oraz z możliwością wyboru koloru profilu z palety RAL lub oklein drewnopodobnych.

Nieocenioną pomocą w procesie wyboru mogą okazać się konsultacje z ekspertami specjalizującymi się w dziedzinie żaluzji fasadowych. Jeżeli poszukujesz wsparcia przy zakupie żaluzji fasadowych, koniecznie skonsultuj się z nami – markizy.net.

Zapraszamy do zakupu naszych moskitier

Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych moskitierach. Wybierz nasze produkty i ciesz się świeżym powietrzem bez obaw o owady.