Moskitiery okienne

Potrzebujesz skutecznej ochrony przed niechcianymi owadami wlatującymi do Twojego domu przez otwarte okna lub drzwi? Idealnym rozwiązaniem problemu będą moskitiery. Są to specjalne siatki, które pozwolą Ci skutecznie wietrzyć wiosną i latem pomieszczenia, a jednocześnie stanowią barierę dla komarów, much, os, szerszeni i innych uciążliwych owadów. Bardzo dobrze sprawdzą się m.in. w domach usytuowanych obok lasów, łąk czy zbiorników wodnych oraz dla osób uczulonych na jad owadów. Osłony stanowią także barierę dla kurzu i innych zanieczyszczeń, które mogłyby przenikać do wnętrz.

Moskitiery możesz zamontować na oknach, drzwiach balkonowych czy prowadzących na taras. Wystarczy, że dobierzesz odpowiedni model, aby osłona doskonale wpisała się w architekturę budynku oraz aranżację Twojej prywatnej przestrzeni.

Moskitiery Chodzież – poznaj naszą ofertę

Nasza firma usługowo-handlowa oferuje wysokiej jakości moskitiery w Chodzieży wykonane z profili aluminiowych lub PCV, na których rozciągnięta została siatka. Wszystkie siatki powstają ze starannie dobranych materiałów, które wyróżniają się najwyższą trwałością – dzięki temu oferowane moskitiery staną się inwestycją na długie lata. Dostępne systemy wyróżniają się prostotą montażu i demontażu z profilu okiennego. Dzięki temu samodzielnie możesz zdejmować siatki, aby je czyścić lub przechować w okresie zimowym.

W ofercie posiadamy:

Moskitiery rolowane

Moskitiery rolowane można montować wewnątrz lub na zewnątrz wnęki okiennej. Do wyboru pozostaje system poziomy lub pionowy. Siatka jest na stałe przytwierdzona do kasetki, w której zamontowany został mechanizm sprężynowy. W naszej ofercie znajdziesz moskitiery rolowane z profilami i akcesoriami w różnych kolorach.

Moskitiery otwierane

Moskitiera ramkowa otwierana doskonale sprawdzi się do osłony drzwi balkonowych. Tego typu system może posiadać uchwyt lub profil, który pozwala na wygodne zamykanie i otwieranie moskitiery do wewnątrz oraz na zewnątrz skrzydła okiennego.

Moskitiery przesuwne

Moskitiera ramkowa przesuwna jest dedykowana przede wszystkim do większych okien. Można wykorzystać ją na drzwiach balkonowych czy tarasowych oraz przeszkoleniach prowadzących do ogrodów zimowych. Jej zaletą jest łatwość otwierania. Osłonę z niską szyną jezdną można zastosować do drwi przesuwnych z tzw. niskim progiem.

Moskitiery plisowane

Moskitiery plisowane można zamontować na każdym oknie (w tym także wnęce balkonowej czy drzwiach tarasowych). System posiada plisowaną siatkę, która po zamknięciu moskitiery składa się w harmonijkę i chowie w profilu bocznym. Niski prób pozwala wygodnie przechodzić.

Moskitiery Chodzież

Polecamy trwałe i estetyczne, a jednocześnie niedrogie moskitiery. Chodzież to siedziba naszej firmy, dlatego na terenie miasta i całego powiatu możemy dojechać do Klienta i bezpłatnie wycenić zamawiane osłony.