Bramy garażowe Chodzież

Jednym z najważniejszych elementów wykończeniowych każdego budynku są bramy garażowe, które ze względu na swoje przeznaczenie powinny być trwałe, bezpieczne oraz dopasowane do elewacji budynku. W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz dekorów, paneli, struktur oraz oklein pozwalający na idealne wpasowanie się w konstrukcję i estetykę danego budynku. Bramy segmentowe można montować do różnych typów garaży
i szerokości wjazdu. Wysoka jakość wykonania zapewnia nie tylko bezpieczeństwo i komfort użytkowania, ale również odpowiednią izolację cieplną (U=0,91,0 W/m2K).

Ze względu na tłoczenia wyróżnia się:

  • bramy z tłoczeniem szerokim
  • bramy z tłoczeniem wąskim
  • bramy gładkie, bez tłoczeń

Faktury paneli:

  • SLICK OKLEINA
  • SLICK RAL
  • MALOWANIE STRUKTURALNE

  • WOODGRAIN DEKORY DREWNA

 

  • WOODGRAIN RAL

 

Bramy segmentowe są przystosowane do wpięcia w tzw. „system inteligentnego domu” i instalację alarmową oraz wyposażone w zabezpieczenia chroniące przed samo opadnięciem bramy.

Bramy garażowe Chodzież

Korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych oraz najwyższej jakości materiałów, tworzymy bramy garażowe, które łączą w sobie najistotniejsze cechy: ponadczasowy wygląd, wysoką jakość wykonania oraz atrakcyjną cenę. Jeżeli chcesz zamówić bramy garażowe w Chodzieży, zapraszamy do kontaktu.

Bramy garażowe Czarnków

Oferowane przez nas bramy garażowe charakteryzuje nie tylko estetyczny wygląd, ale także wyjątkowe parametry użytkowe, gwarantujące wysoką odporność na warunki atmosferyczne, a także komfort i bezpieczeństwo eksploatacji. Siedziba naszej firmy znajduje się w Chodzieży, ale usługi związane z montażem bram garażowych świadczymy również w Czarnkowie.

Bramy garażowe Gołańcz

Wykorzystując najnowszą wiedzę technologiczną, dążymy do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkowania bram. Oferowane przez nas rozwiązania są wyposażone w szereg niezbędnych zabezpieczeń, a polityka jakości naszej firmy zapewnia najwyższy standard wykonania. Bramy garażowe wykonujemy również na terenie Gołańczy.

Bramy garażowe Margonin

Wszystkie bramy garażowe produkowane są na wymiar. Szeroka gama dostępnych odcieni oraz możliwość wyboru wzorów paneli sprawia, że z łatwością wybierzesz rozwiązanie idealnie wpisujące się w architekturę Twojego domu i otoczenia. Zlecenia na wykonanie bram garażowych realizujemy także w miejscowości Margonin.

Bramy garażowe Szamocin

Szczególny nacisk kładziemy na solidność wykonania. Starannie selekcjonujemy asortyment, oferując bramy garażowe, które są trwałe i funkcjonalne. Jeżeli interesuje Cię zakup wysokiej jakości bram garażowych w Szamocinie, skontaktuj się z nami.

Bramy garażowe Wałcz

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Posiadamy szeroką ofertę solidnych bram garażowych oraz nowoczesnej automatyki bram. Służymy fachowym doradztwem na każdym etapie współpracy z naszą firmą. Ze względu na lokalizację firmy, zlecenia na wykonanie bramy garażowej świadczymy również w Wałczu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.