Soft-edged modern interior with wood colours and contemporary furniture

W ostatnim czasie na rynku ozdób okiennych pojawiło się wiele nowych rozwiązań. Jednym z nich są rolety rzymskie pasujące do każdego wnętrza, bez względu na styl i aranżację pomieszczenia. W naszej ofercie posiadamy bogatą gamę kolorystyczną oraz różnorodne tkaniny, dzięki czemu można je zastosować zarówno w salonie, kuchni czy sypialni. Rolety rzymskie można montować do ściany, sufitu lub na ramę okienną, z powodzeniem zastąpią tradycyjne zasłony i firany, nadając pomieszczeniom elegancji i ekskluzywnego charakteru. Rolety mogą być sterowane ręcznie za pomocą ozdobnych koralików lub automatycznie za pomocą pilota.

Możliwe jest wykonanie rolet w kilku różnych modelach:

Model 1:

Nie posiada fiszbin. Zalecany dla tkanin delikatnych np. woale i organzy. Zasłona zawiera transparentne taśmy pionowe.

Model 2:

Posiada poziome fiszbiny o przekroju elipsy, umieszczone w taśmie transparentnej. Stosowany na wszystkich rodzajach tkanin. Model najbardziej popularny wśród klientów.

Model 3:

Posiada okrągłe fiszbiny umieszczone w zaszewkach z tyłu zasłony. Nie należy go stosować przy tkaninach ze wzorem w typie kwiatów ze względu na zaszewki zabierające część tkaniny i powodujące tym samym utratę jej prawidłowego wzoru.

Model 4:

Posiada okrągłe fiszbiny umieszczone w zaszewkach z przodu zasłony. Podobnie jak w modelu nr 3 nie należy go stosować dla wzorów w typie kwiatów.