Markiza tarasowa w pełnej kasecie

Konstrukcja

aluminiowa z łatwym montażem na belce ze stali ocynkowanej. Markiza zabezpieczona lakierem proszkowym odpornym na całoroczne warunki zewnętrzne. Śruby ze stali nierdzewnej i ocynkowanej. Falbana jest dostępna jako opcja dodatkowa na życzenie klienta. Tkanina zabezpieczona w niezależnej komorze - po zwinięciu tkanina nie dotyka ramion.

Kaseta chroniąca poszycie i ramiona

przed zabrudzeniami. Po zwinięciu markizy tkanina oraz ramiona są zabezpieczone w aluminiowej kasecie. Tkanina jest oddzielona od ramion wewnętrzną przegrodą. Dzięki temu rozwiązaniu tkanina oraz konstrukcja dłużej pozostają czyste. Markizy nie trzeba demontować na zimę.Falbana jest dostępna jako opcja dodatkowa na życzenie klienta. Tkanina zabezpieczona w niezależnej komorze - po zwinięciu tkanina nie dotyka ramion.

Gwarancja

5 lat - na konstrukcję markizy
5 lat - na napędy elektryczne i systemy sterowania marki Somfy
10 lat - na tkaniny marki Dickson; 8 lat - na tkaniny marki Para

Napęd elektryczny w cenie

Wbudowany napęd z przełącznikiem. Za dopłatą sterowanie pilotem, automatyka pogodowa czujnik wiatrowy i funkcja NHK oraz inne warianty... (NHK: możliwość ręcznego zwijania w przypadku przerwy w dostawie energii)

Dowolny kolor konstrukcji w cenie

bezd dopaty. Dostępne wszystkie barwy podstawowej palety RAL- K7 Dodatki (daszek, wsporniki, itp) lakierowane za 0 zł przy zamówieniu wraz z markizą. Korba i mechanizm przekładni w kolorach neutralnych.

Szerokość

od 225 do 1200 cm

Wysięg

150cm, 200cm, 250cm, 300cm, 350cm

Kąt nachylenia

od 4 do 40 stopni
zalecany kąt 14 stopni

Montaż

do ściany, sufitu lub krokwi

Opcje dodatkowe:

Ekskluzywne kolekcje tkanin

Wyjątkowe wzory z ekskluzywnej kolekcji Rhythm & Harmony oraz z impregnacją self-cleaning z kolekcji Orchestra MAX są sprowadzane na indywidualne zamówienie możliwy dłuższy czas oczekiwania.