Rolety dzień – noc

Rolety dzień noc to nowoczesne osłony wewnętrzne, które zapewnią Ci idealną ochronę przed słońcem, a jednocześnie nadadzą aranżacji Twojego domu, mieszkania lub biura wyjątkowego stylu. Ich charakterystyczna budowa, oparta na transparentnych i zaciemniających pasach, pozwala wygodnie sterować poziomem natężenia światła wnikającego do pomieszczeń. Poszukujesz osłon okiennych, które w perfekcyjny sposób łączą najwyższą funkcjonalność, łatwość montażu i wysoką estetykę? W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rolet dzień i noc w Chodzieży, dopasowanych do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych. Bogata paleta kolorystyczna pozwoli Ci dobrać odcień idealnie współgrający z wystrojem Twojej sypialni, salonu, łazienki czy kuchni.

Jak działają rolety dzień noc?

Nowoczesne rolety dzień noc składają się z równoległe rozmieszczonych pasów tkanin kryjących i transparentnych. Wystarczy, że pociągniesz za koralikowy łańcuszek, aby lekko przesuwać materiały względem siebie. W pozycji „dzień” pasy tkanin pokryją się, a przez siatkę do pomieszczenia przedostaną się promienie słoneczne. W pozycji „noc” pasy kryjące zasłonią te przezroczyste, a wnętrze zostanie zaciemnione. Materiał możesz także zatrzymać w dowolnej pozycji lub podnieść do góry, aby całkowicie odsłonić okno.

Rolety dzień noc w łatwy sposób pozwolą Ci ograniczać napływ światła do wnętrza i zapewnią poczucie prywatności, osłaniając przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz. Doskonale sprawdzą się do łazienek, mieszkań na parterach czy usytuowanych przy ruchliwych traktach ruchu pieszego.

Rolety dzień noc – zyskaj efektowną aranżację

Rolety dzień i noc doskonale pasują zarówno do wnętrz zaaranżowanych w stylu minimalistycznym, jak i klasycznym. Ich bogata kolorystyka pozwala dobierać tkaniny stosownie do klimatu, który chcesz stworzyć. Takie osłony dodadzą Twoim domowym lub biurowym pomieszczeniom elegancji i wyjątkowo lekkiego charakteru.

Dostępne są w wersji wolnowiszącej (do zamontowania nad wnęką okienną lub przy suficie), w kasecie z
prowadnicami oraz jako mini rolety (do montażu bezinwazyjnego na ramie okiennej – za pomocą haczyków lub dwustronnej taśmy klejącej). Modele z dodatkowymi prowadnicami żyłkowymi pozwalają utrzymać tkaninę tuż przy szybie.

Rolety dzień noc Chodzież

Oferujemy stylowe rolety dzień noc. Chodzież i okolice to teren, który obejmujemy kompleksowymi usługami serwisowymi. Dokonujemy pomiarów u Klienta oraz zapewniamy sprawne usługi montażowe. Chcesz stworzyć w swoim domu, mieszkaniu lub firmie przytulną atmosferę, uchronić wnętrza przed promieniami słonecznymi i podnieść poczucie prywatności? Rolety typu dzień i noc dostępne w naszej ofercie pozwolą Ci zyskać taki efekt.