Markizy balkonowe zwijane

Markizy balkonowe zwijane służą do ochrony przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Doskonale sprawdzają się na każdym rodzaju balkonu. Wypoczynek w letni dzień nabiera nowego znaczenia, gdy przed gorącem chronią markizy balkonowe. Poza funkcją ochronną pełnią one również rolę dekoracyjną. Stanowią praktyczną ozdobę balkonów i wnętrz balkonowych.

Markizy balkonowe zwijane są dostępne w wielu wersjach. W przypadku poręczowej, jej ramiona są montowane do balustrady. Na ich końcach umieszczone są haki. To właśnie do nich montuje się belkę z materiałem. Jego wzór i kolor można wybrać według własnych preferencji. Nadokienno – balkonowa markiza Italia zamontowana jest na aluminiowych ramionach. Zaś cechą charakterystyczną Italii kasetowej jest aluminiowa kaseta, która chroni ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Markizy balkonowe zwijane można zamontować samodzielnie lub skorzystać z pomocy specjalistów. Po zapoznaniu się z instrukcją montaż nie jest niczym skomplikowanym. Jednak chcąc zaoszczędzić czas, który można poświęcić na przyjemności warto powierzyć to zadanie fachowcom.